0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Deus Sport
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
NNS650B3NG

EAN /   код

EAN /   код
AN7XJ13Q6L
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
26

Ананас ID

Шифра на производот
NNS650B3NG

EAN /   код

EAN /   код
AN7XJ13Q6L
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.