0 thumbnail image for ATLANTIS Машка капа MOOVER NERO-NERO
1 thumbnail image for ATLANTIS Машка капа MOOVER NERO-NERO
Selected image for ATLANTIS Машка капа MOOVER NERO-NERO
Selected image for ATLANTIS Машка капа MOOVER NERO-NERO

ATLANTIS Машка капа MOOVER NERO-NERO

D Sport
599 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
419ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Големина

Опис на производот

ATLANTIS е бренд што постои на пазарот веќе дваесет години. Благодарение на одличната организација која им овозможи да стекнат неспорно лидерство, нивните производи можат да се најдат во 54 земји низ светот. Нивната предност е одличниот квалитет на ткаенините и изработката и креативноста на дизајнот, па производите се наменети за оние кои освен удобност, бараат и допир на автентична оригиналност.

Спецификации

Бренд
Atlantis

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
PQ0829LX5R

EAN /   код

EAN /   код
8028661163546
599 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
419ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ATLANTIS е бренд што постои на пазарот веќе дваесет години. Благодарение на одличната организација која им овозможи да стекнат неспорно лидерство, нивните производи можат да се најдат во 54 земји низ светот. Нивната предност е одличниот квалитет на ткаенините и изработката и креативноста на дизајнот, па производите се наменети за оние кои освен удобност, бараат и допир на автентична оригиналност.

Спецификации

Бренд
Atlantis

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
PQ0829LX5R

EAN /   код

EAN /   код
8028661163546
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.