Slike BABY REENA Сет тренерки за бебе LOUNGE WEAR Сини
Ново
Slike BABY REENA Сет тренерки за бебе LOUNGE WEAR Сини
Ново

BABY REENA Сет тренерки за бебе LOUNGE WEAR Сини

Baby Reena
1.275ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Овој прекрасен дводелен сет е направен од 100% чист памук, со мека и удобна текстура за чувствителната кожа на вашето дете, правејќи го да се чувствува удобно во текот на целата година.
Се одликува со уникатен мал детал од пеперутка, еластичен појас, заоблен врат и еластични рабови.

Спецификации

Бренд
BABY REENA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Материјал
Памук
Големина
18м

Ананас ID

Шифра на производот
8PCDTBWH41

EAN /   код

EAN /   код
AN4H24TNRG
1.275ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Овој прекрасен дводелен сет е направен од 100% чист памук, со мека и удобна текстура за чувствителната кожа на вашето дете, правејќи го да се чувствува удобно во текот на целата година.
Се одликува со уникатен мал детал од пеперутка, еластичен појас, заоблен врат и еластични рабови.

Спецификации

Бренд
BABY REENA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Материјал
Памук
Големина
18м

Ананас ID

Шифра на производот
8PCDTBWH41

EAN /   код

EAN /   код
AN4H24TNRG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.