Selected image for BADEL Џин Sax gift 0,7л

BADEL Џин Sax gift 0,7л

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
680 ДЕНЗаштеда 34 ДЕН
646ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: САКС ЏИН со подарок чаша
•Произведен по London dry технологија, направен со македонска смрека.
•Ароматизиран со природна арома.
•Содржина: 0,7 л.
•Алкохол 37,5%,
•Енергетска вредност: 100ml.= 858kj / 207kcal
•Земја на потекло: Хрватска

Спецификации

Бренд
BADEL

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R3LE8000MH

EAN /   код

EAN /   код
3850112145000
680 ДЕНЗаштеда 34 ДЕН
646ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Производ: САКС ЏИН со подарок чаша
•Произведен по London dry технологија, направен со македонска смрека.
•Ароматизиран со природна арома.
•Содржина: 0,7 л.
•Алкохол 37,5%,
•Енергетска вредност: 100ml.= 858kj / 207kcal
•Земја на потекло: Хрватска

Спецификации

Бренд
BADEL

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Ананас ID

Шифра на производот
R3LE8000MH

EAN /   код

EAN /   код
3850112145000
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.