Жестоки пијалаци

0 производи

Уживате во жестоки пијалаци? Доколку одговорот е да, вие сте на вистинската шопинг дестинација за вас, бидејќи нашиот тим темелно ја сортира и креира нашата колекција на врвни пијалаци од најпознатитет светски брендови. Жестоко виски, ароматично вино или домашна ракија, изборот е ваш! Нашата понуда на жестоки пијалоци е вашиот портал кон добра забава и незаборавни моменти.

Прикажи повеќе
Ananas direct badge iconбрзо
Delivery truck icon
Бесплатна испорака
Производи на попуст
Филтри

Применети се филтри

Исчисти ги сите филтри

Бренд

Цена

-

Уживате во жестоки пијалаци? Доколку одговорот е да, вие сте на вистинската шопинг дестинација за вас, бидејќи нашиот тим темелно ја сортира и креира нашата колекција на врвни пијалаци од најпознатитет светски брендови. Жестоко виски, ароматично вино или домашна ракија, изборот е ваш! Нашата понуда на жестоки пијалоци е вашиот портал кон добра забава и незаборавни моменти.

Прикажи повеќе

Жестоки пијалаци за жестоки моменти

Сите имаат свој омилен пијалок, а без разлика кое е вашето одбрано оружје за опуштање, на Ананас ќе го најдете и тоа од најдобрите брендови. Ви нудиме виски кое е соодветно за бизнис средби, како и за наздравување по големи успеси и победи.

За елегантни коктели и средби на отворено ви ја нудиме омилената британски пијалак - џин, кој е секогаш го дава потребното освежување по еден напорен ден. Во ладните зими и на софистицирани вечери одлучете се за коњак, кој по секоја испиена чаша станува се подобар. Одлучете се за врвни пијалаци и препуштете се на прекрасните моменти со вашите блиски, пријатели и колеги.

Идеален подарок за оние кои знаат да ценат добар пијалак

Секогаш кога сакате некому да подарите нешто посебно и да покажете почит, можете да се одлучите за жесток пијалок и сигурно нема да згрешите. Во нашиот асортиман ќе најдете селекција на жестоки пијалоци, достапни во убави и уникатни пакувања, кои ќе го направат вашиот подарок уште попосебен.

Кај нас можете да најдете и сетови на жестоки пијалаци во кутии за подарок, а исто така, имаме и кутии кои доаѓаат со сет чаши како и елагантен гарнир. Одберете елегантни подароци за вашите блиски.

Најдобрите пијалоци за најлудите забави

Секогаш кога треба да се подготвите за роденден, забава или некој друг собир, можете да ја погледнете понудата на Ананас и да се опремите со сите жестоки пијалоци кои ви се потребни.

Ние ви нудиме вистинско совршенство спакувано во убави и елегантни шишиња. Уживајте во секоја чаша заедно со најблиските. Ананас е вашиот партнер за добра забава.

Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.