Slike BADEL Рум
Slike BADEL Рум

BADEL Рум

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
359 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
341ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

•Производ: БАДЕЛ ДОМАШЕН РУМ
•Традиционален пијалок погоден за подготовка на слатки десерти, идеален додаток во чај, направен по оригинална рецептура облагороден со есеција на ароматен рум. •Содржина: 0.5л.
•Алкохол 35%;
•Енергетска вредност: 100ml.= 801kj / 193kcal

Спецификации

Бренд
BADEL

Ананас ID

Шифра на производот
79LE8ILW06

EAN /   код

EAN /   код
3850112142108
359 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
341ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

•Производ: БАДЕЛ ДОМАШЕН РУМ
•Традиционален пијалок погоден за подготовка на слатки десерти, идеален додаток во чај, направен по оригинална рецептура облагороден со есеција на ароматен рум. •Содржина: 0.5л.
•Алкохол 35%;
•Енергетска вредност: 100ml.= 801kj / 193kcal

Спецификации

Бренд
BADEL

Ананас ID

Шифра на производот
79LE8ILW06

EAN /   код

EAN /   код
3850112142108
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.