Selected image for Баланс велосипед лк портокалов

Баланс велосипед лк портокалов

Loco Croco
3.990ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози само.
• Помошна корпа и чашка.
• Ѕвонче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
D3MEVM81CM

EAN /   код

EAN /   код
ANFTGVQTLC
3.990ДЕН

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози само.
• Помошна корпа и чашка.
• Ѕвонче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
8.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
D3MEVM81CM

EAN /   код

EAN /   код
ANFTGVQTLC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.