0 thumbnail image for BELLA Панталони Ројал лур
1 thumbnail image for BELLA Панталони Ројал лур
2 thumbnail image for BELLA Панталони Ројал лур
3 thumbnail image for BELLA Панталони Ројал лур
Selected image for BELLA Панталони Ројал лур
Selected image for BELLA Панталони Ројал лур
Selected image for BELLA Панталони Ројал лур
Selected image for BELLA Панталони Ројал лур

BELLA Панталони Ројал лур

Bella
2.440 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
SHGQZEDQ1K

EAN /   код

EAN /   код
50072300000036
2.440 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
SHGQZEDQ1K

EAN /   код

EAN /   код
50072300000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.