0 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
6 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
7 thumbnail image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E
Selected image for BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E

BLACK+DECKER Рачен блендер 800W BXHBA800E

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.090 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Мултифункционален рачен блендер со влезна моќност од 800W, опција за менување брзини за совршена конзистентност на обработената храна и функција турбо за максимална моќност и побрза обработка.
Комплетен блендер со додатоци: рачка за блендирање, рачка за пире, мешалка, мерна чаша и сад за сецкање кој овозможува обработка на сите видови храна.
Поседува 4 сечила изработени од моќен и високоиздржлив нерѓосувачки челик.
Елегантен дизајн со конструкција од нерѓосувачки челик кој спречува останување на отпечатоци од прсти и ја зголемува издржливоста на блендерот.
Ергономска рачка и дизајн на блендерот кој избегнува прскање и овозможува удобна и практична употреба.
Едноставен и лесен за користење, односно склопување и расклопување на блендерот се врши со само едно движење, а деловите се безбедни за перење во машина за садови.

Блендерот Black&Decker BXHBA800E има контрола на брзината и турбо функција.Со 4 сечила од не'рѓосувачки челик, може да му вдахне живот на секој рецепт. Има ергономска рачка и нелизгачка основа за дополнителна удобност и безбедност при употреба.Опремен е со проѕирен сад и нелизгава основа. Подвижните делови се чистат брзо и лесно, заштедувајќи ви време во кујната.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
I1MYMFQFOU

EAN /   код

EAN /   код
8432406160101
3.090 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мултифункционален рачен блендер со влезна моќност од 800W, опција за менување брзини за совршена конзистентност на обработената храна и функција турбо за максимална моќност и побрза обработка.
Комплетен блендер со додатоци: рачка за блендирање, рачка за пире, мешалка, мерна чаша и сад за сецкање кој овозможува обработка на сите видови храна.
Поседува 4 сечила изработени од моќен и високоиздржлив нерѓосувачки челик.
Елегантен дизајн со конструкција од нерѓосувачки челик кој спречува останување на отпечатоци од прсти и ја зголемува издржливоста на блендерот.
Ергономска рачка и дизајн на блендерот кој избегнува прскање и овозможува удобна и практична употреба.
Едноставен и лесен за користење, односно склопување и расклопување на блендерот се врши со само едно движење, а деловите се безбедни за перење во машина за садови.

Блендерот Black&Decker BXHBA800E има контрола на брзината и турбо функција.Со 4 сечила од не'рѓосувачки челик, може да му вдахне живот на секој рецепт. Има ергономска рачка и нелизгачка основа за дополнителна удобност и безбедност при употреба.Опремен е со проѕирен сад и нелизгава основа. Подвижните делови се чистат брзо и лесно, заштедувајќи ви време во кујната.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
I1MYMFQFOU

EAN /   код

EAN /   код
8432406160101
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.