0 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни

COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 32 црни

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 1.740 ДЕН
4.059ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
45
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
ROMNVDG69Q

EAN /   код

EAN /   код
2000011574611
5.799 ДЕНЗаштеда 1.740 ДЕН
4.059ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
45
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
ROMNVDG69Q

EAN /   код

EAN /   код
2000011574611
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.