0 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
3 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
4 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
5 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни

COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID 4 сиво-црни

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
KI4OVH711S

EAN /   код

EAN /   код
2000014887510
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
KI4OVH711S

EAN /   код

EAN /   код
2000014887510
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.