Selected image for CreGAAtine Креатин 60 ќесички

CreGAAtine Креатин 60 ќесички

Hardcore shop
1.700ДЕН

Опис на производот

Зошто CreGAAtine е подобар од креатинот? CreGAAtine е единствена комерцијална мешавина на креатин која содржи прекурсор на креатин ГАА – гванидинооцетна киселина. Тој носи магија во вашето тело и мозок. Развиено и испорачано од Applied bioenergetic lab и Carnomed.

Спецификации

Бренд
CreGAAtine

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4DO7IJPI2X

EAN /   код

EAN /   код
ANDGA5IBBG
1.700ДЕН

Опис на производот

Зошто CreGAAtine е подобар од креатинот? CreGAAtine е единствена комерцијална мешавина на креатин која содржи прекурсор на креатин ГАА – гванидинооцетна киселина. Тој носи магија во вашето тело и мозок. Развиено и испорачано од Applied bioenergetic lab и Carnomed.

Спецификации

Бренд
CreGAAtine

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4DO7IJPI2X

EAN /   код

EAN /   код
ANDGA5IBBG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.