Slike CRIVIT Детска машка јакна crijak1
Slike CRIVIT Детска машка јакна crijak1

CRIVIT Детска машка јакна crijak1

Sportex
1.090ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен од ветроотпорен 3-слоен материјал со мека обвивка со висока отпорност на топлина
* Водоотпорен горен материјал поради третманот BIONIC-FINISH® ECO

Спецификации

Бренд
CRIVIT

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
8/10год(134/140cm)

Ананас ID

Шифра на производот
7KZ7ZFC6XJ

EAN /   код

EAN /   код
ANRJW5U4KB
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен од ветроотпорен 3-слоен материјал со мека обвивка со висока отпорност на топлина
* Водоотпорен горен материјал поради третманот BIONIC-FINISH® ECO

Спецификации

Бренд
CRIVIT

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
8/10год(134/140cm)

Ананас ID

Шифра на производот
7KZ7ZFC6XJ

EAN /   код

EAN /   код
ANRJW5U4KB

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.