Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO
Slike Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO

Дрес на KAPPA TS KAPPA4SOCCER ROVIGO

D Sport
990 ДЕНЗаштеда 594 ДЕН
396ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Боја:

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

KAPPA е италијански производител на спортска опрема со над 100 години успешен бизнис. Тоа е единствениот спортски бренд кој се уште е во сопственост на Италијанци. Знакот на маж и жена кои го потпираат грбот еден на друг како знак на еднаквост со години е синоним за спортска опрема од високата класа, вклучувајќи спортски дресови, квалитетни тренерки, облека и обувки, наменети и за професионалци и за рекреативци.

Без разлика дали се подготвувате за тренинг, прошетка или излегување низ град - не е важно! Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност како и стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес, Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји. Многу клубови и репрезентации во спортови како фудбал, кошарка, скијање, атлетика... носеа и носеа опрема со знакот Капа. Ѕвездите како Карл Луис, Флоренс Грифит Џојнер и Едвин Моци носеа опрема Капа на Олимпијадата во Лос Анџелес во 1984 година.

Капа исто така спонзорираше фудбалски клубови како Јувентус, Милан, Барселона и италијанската фудбалска репрезентација во Еврокупот на УЕФА во 2000 година. Денес, бројниот спонзорски тим на Капа ги вклучува ФК Наполи, ФК Торино и италијанскиот скијачки тим ФИСИ.

Спецификации

Бренд
Kappa

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XL
Други карактеристики
Цел: Фудбал;

Ананас ID

Шифра на производот
MZIMVNC5R5

EAN /   код

EAN /   код
8051129498898
990 ДЕНЗаштеда 594 ДЕН
396ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

KAPPA е италијански производител на спортска опрема со над 100 години успешен бизнис. Тоа е единствениот спортски бренд кој се уште е во сопственост на Италијанци. Знакот на маж и жена кои го потпираат грбот еден на друг како знак на еднаквост со години е синоним за спортска опрема од високата класа, вклучувајќи спортски дресови, квалитетни тренерки, облека и обувки, наменети и за професионалци и за рекреативци.

Без разлика дали се подготвувате за тренинг, прошетка или излегување низ град - не е важно! Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност како и стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес, Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји. Многу клубови и репрезентации во спортови како фудбал, кошарка, скијање, атлетика... носеа и носеа опрема со знакот Капа. Ѕвездите како Карл Луис, Флоренс Грифит Џојнер и Едвин Моци носеа опрема Капа на Олимпијадата во Лос Анџелес во 1984 година.

Капа исто така спонзорираше фудбалски клубови како Јувентус, Милан, Барселона и италијанската фудбалска репрезентација во Еврокупот на УЕФА во 2000 година. Денес, бројниот спонзорски тим на Капа ги вклучува ФК Наполи, ФК Торино и италијанскиот скијачки тим ФИСИ.

Спецификации

Бренд
Kappa

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XL
Други карактеристики
Цел: Фудбал;

Ананас ID

Шифра на производот
MZIMVNC5R5

EAN /   код

EAN /   код
8051129498898
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.