0 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
1 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
2 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
3 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
4 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
5 thumbnail image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели
Selected image for DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели

DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели

D Sport
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
CVGWFTBC7J

EAN /   код

EAN /   код
8053191200508
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

DUCATI Детски патики Bargellino 2 PS бели

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
CVGWFTBC7J

EAN /   код

EAN /   код
8053191200508
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.