Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra
Slike DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra

DYSON Правосмукалка V15 Total Clean Extra

АНАНАС ШОП
57.990 ДЕНЗаштеда 8.700 ДЕН
49.290ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Ќе уживате во чистењето со оваа правосмукалка стап Dyson V15 Detect Total Clean. Лесна е и пренослива и може да работи до 60 минути со полна батерија, но има и 3 режими за чистење и завртка за влакна за да се осигура дека сè ќе остане без дамка откако ќе завршите. Плус, добивате и целосен пакет додатоци, така што ништо нема да ви биде недостапно додека чистите. Специјалното издание вклучува 3 дополнителни приклучоци, односно вкупно 8 приклучоци. Додатоците вклучуваат: Ласерска тенка мека глава за чистење, глава за чистење со висок вртежен момент, алатка за душек, адаптер за таван, алатка за флексибилни пукнатини, алатка за влакна, мини мека четка за бришење прашина, комбинирана алатка и алатка за пукнатини.

  • Основни Карактеристики

- Ласерот ги детектира честичките што вообичаено не можете да ги видите
  Прецизниот аголен ласер ја прави невидливата прашина видлива на тврдите подови - за да не пропуштите ништо.

- Ја брои и мери големината на честичките од прашина⁺⁺
  Piezo сензорот постојано ги мери и брои честичките прашина - автоматски ја зголемува моќта на вшмукување кога е потребно.⁺⁺

- Научен доказ за длабоко чистење
  LCD екранот покажува што е вшмукувано, прикажувајќи научен доказ за длабоко чистење во реално време.

  • Технологија


- Root Cyclone™ технологија
  Моторот Dyson Hyperdymium™ врти до 125.000 вртежи во минута за да создаде најмоќно вшмукување во споредба со кој било друг безжичен вакуум.⁺

- Root Cyclone™ технологија
  Патентираните циклони на Dyson генерираат центрифугални сили до 100.000 g заробувајќи ситна прашина и нечистотија во корпата, така што вашата правосмукалка никогаш не губи вшмукување.

- Енергетски густа батерија
  Секоја батерија со кликнување обезбедува до 60 минути работa за чистење насекаде околу вашиот дом.*

- Нов алат за собирање влакна - конусна четка против заплеткување собира долги влакна и влакна од домашни миленици. Брзо. Моторизирано чистење за помали простори.

Спецификации:
Тежина: 3кг.
Почиста глава: Laser Slim Fluffy™ и High Torque со чешел против заплеткување
Време на полнење: 4,5 часа
Време на користење: До 60* мин
Циклонска технологија: 14 концентрични циклони
Филтрација: Напредна филтрација на цела машина
Волумен на канта: 0,2 галони
Моќ на вшмукување (режим на засилување): 230 AW
Висина: 1259.84 мм
Должина: 266 мм
Ширина: 248 мм
• Во кутијата
- Dyson V15 Detect
- Глава за чистење со Laser Slim Fluffy™
Ласерот открива микроскопска прашина на тврдите подови. Меки најлонски и антистатички филаменти од јаглеродни влакна ја собираат прашината од тврдите подови.
- Алатка за влакна
- Комбинирана алатка
- Глава за чистење со Laser Slim Fluffy™
- Станица за полнење
- Дигитална моторна лента
- Моќно собира прашина и влакна од сите подови. Чешелот против заплеткување ја чисти косата од лентата со четка.
- Алатка за пукнатини
- Мини мека четка за бришење прашина
- Контејнер на рачка
- Полнач

 

Спецификации

Бренд
Dyson

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
B8TJ0IL1A4

EAN /   код

EAN /   код
AN8YR30OIB
57.990 ДЕНЗаштеда 8.700 ДЕН
49.290ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Ќе уживате во чистењето со оваа правосмукалка стап Dyson V15 Detect Total Clean. Лесна е и пренослива и може да работи до 60 минути со полна батерија, но има и 3 режими за чистење и завртка за влакна за да се осигура дека сè ќе остане без дамка откако ќе завршите. Плус, добивате и целосен пакет додатоци, така што ништо нема да ви биде недостапно додека чистите. Специјалното издание вклучува 3 дополнителни приклучоци, односно вкупно 8 приклучоци. Додатоците вклучуваат: Ласерска тенка мека глава за чистење, глава за чистење со висок вртежен момент, алатка за душек, адаптер за таван, алатка за флексибилни пукнатини, алатка за влакна, мини мека четка за бришење прашина, комбинирана алатка и алатка за пукнатини.

  • Основни Карактеристики

- Ласерот ги детектира честичките што вообичаено не можете да ги видите
  Прецизниот аголен ласер ја прави невидливата прашина видлива на тврдите подови - за да не пропуштите ништо.

- Ја брои и мери големината на честичките од прашина⁺⁺
  Piezo сензорот постојано ги мери и брои честичките прашина - автоматски ја зголемува моќта на вшмукување кога е потребно.⁺⁺

- Научен доказ за длабоко чистење
  LCD екранот покажува што е вшмукувано, прикажувајќи научен доказ за длабоко чистење во реално време.

  • Технологија


- Root Cyclone™ технологија
  Моторот Dyson Hyperdymium™ врти до 125.000 вртежи во минута за да создаде најмоќно вшмукување во споредба со кој било друг безжичен вакуум.⁺

- Root Cyclone™ технологија
  Патентираните циклони на Dyson генерираат центрифугални сили до 100.000 g заробувајќи ситна прашина и нечистотија во корпата, така што вашата правосмукалка никогаш не губи вшмукување.

- Енергетски густа батерија
  Секоја батерија со кликнување обезбедува до 60 минути работa за чистење насекаде околу вашиот дом.*

- Нов алат за собирање влакна - конусна четка против заплеткување собира долги влакна и влакна од домашни миленици. Брзо. Моторизирано чистење за помали простори.

Спецификации:
Тежина: 3кг.
Почиста глава: Laser Slim Fluffy™ и High Torque со чешел против заплеткување
Време на полнење: 4,5 часа
Време на користење: До 60* мин
Циклонска технологија: 14 концентрични циклони
Филтрација: Напредна филтрација на цела машина
Волумен на канта: 0,2 галони
Моќ на вшмукување (режим на засилување): 230 AW
Висина: 1259.84 мм
Должина: 266 мм
Ширина: 248 мм
• Во кутијата
- Dyson V15 Detect
- Глава за чистење со Laser Slim Fluffy™
Ласерот открива микроскопска прашина на тврдите подови. Меки најлонски и антистатички филаменти од јаглеродни влакна ја собираат прашината од тврдите подови.
- Алатка за влакна
- Комбинирана алатка
- Глава за чистење со Laser Slim Fluffy™
- Станица за полнење
- Дигитална моторна лента
- Моќно собира прашина и влакна од сите подови. Чешелот против заплеткување ја чисти косата од лентата со четка.
- Алатка за пукнатини
- Мини мека четка за бришење прашина
- Контејнер на рачка
- Полнач

 

Спецификации

Бренд
Dyson

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
B8TJ0IL1A4

EAN /   код

EAN /   код
AN8YR30OIB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.