0 thumbnail image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова
1 thumbnail image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова
2 thumbnail image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова
Selected image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова
Selected image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова
Selected image for EASTBOUND Детски женски тренерки розова

EASTBOUND Детски женски тренерки розова

D Sport
1.490 ДЕНЗаштеда 1.043 ДЕН
447ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

EASTBOUND Тренерка за девојки розова

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
14Y
Џеб
Да
Број на надворешни џебови
2

Материјал

Материјал
Памук, полиестер

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
537QVDSXFG

EAN /   код

EAN /   код
8600605380853
1.490 ДЕНЗаштеда 1.043 ДЕН
447ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

EASTBOUND Тренерка за девојки розова

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
14Y
Џеб
Да
Број на надворешни џебови
2

Материјал

Материјал
Памук, полиестер

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
537QVDSXFG

EAN /   код

EAN /   код
8600605380853
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.