0 thumbnail image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
1 thumbnail image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
2 thumbnail image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
3 thumbnail image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
4 thumbnail image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
Selected image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
Selected image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
Selected image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
Selected image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни
Selected image for EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни

EASTBOUND Машки чевли BOLCANO црни

D Sport
5.399 ДЕНЗаштеда 1.620 ДЕН
3.779ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите. Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност. Колекцијата Lifestyle комбинира лежерен, модерен и удобен изглед: овие квалитетни материјали совршено се носат во секојдневни ситуации.

EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват. Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
42
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
D9VNVYLYGT

EAN /   код

EAN /   код
2000018891667
5.399 ДЕНЗаштеда 1.620 ДЕН
3.779ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите. Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност. Колекцијата Lifestyle комбинира лежерен, модерен и удобен изглед: овие квалитетни материјали совршено се носат во секојдневни ситуации.

EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват. Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
42
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
D9VNVYLYGT

EAN /   код

EAN /   код
2000018891667
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.