0 thumbnail image for FARM Градинарска лулашка тросед беж-бела
1 thumbnail image for FARM Градинарска лулашка тросед беж-бела
Selected image for FARM Градинарска лулашка тросед беж-бела
Selected image for FARM Градинарска лулашка тросед беж-бела

FARM Градинарска лулашка тросед беж-бела

Würth
6.190ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

• Димензии на нишалка: 110*170*153cm
• Димензии на металната прачка 38/28/25/16 /14mm
• Кровен материјал: Полиестер 140g/m2
• Материјал на седиштата 160g/m2
• Дебелина на сунѓер 6cm
• Нето тежина: 21кг

Спецификации

Бренд
Farm

Карактеристики

Тип на производ
Лулашки со тенда
Боја на производот
Беж
Земја на потекло
Кина
материјал за настрешница
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
IAAMGRZQDK

EAN /   код

EAN /   код
8605021389206
6.190ДЕН

Опис на производот

• Димензии на нишалка: 110*170*153cm
• Димензии на металната прачка 38/28/25/16 /14mm
• Кровен материјал: Полиестер 140g/m2
• Материјал на седиштата 160g/m2
• Дебелина на сунѓер 6cm
• Нето тежина: 21кг

Спецификации

Бренд
Farm

Карактеристики

Тип на производ
Лулашки со тенда
Боја на производот
Беж
Земја на потекло
Кина
материјал за настрешница
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
IAAMGRZQDK

EAN /   код

EAN /   код
8605021389206
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.