Slike FINO профилиран сунѓер премиум 2/1
Slike FINO профилиран сунѓер премиум 2/1

FINO профилиран сунѓер премиум 2/1

АНАНАС ШОП
77ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Тој е многу издржлив и долготраен. Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка.

• Пакувањето содржи 2 парчиња

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
VG2MRJYJBV

EAN /   код

EAN /   код
8606013471299
77ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тој е многу издржлив и долготраен. Ги штити ноктите при миење благодарение на специјалната рачка.

• Пакувањето содржи 2 парчиња

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Сунѓери
Боја на производот
Жолта
Материјал
Полиуретанска пена, полиамид абразив

Ананас ID

Шифра на производот
VG2MRJYJBV

EAN /   код

EAN /   код
8606013471299

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.