0 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
1 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
2 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
3 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
4 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
5 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
6 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
7 thumbnail image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD
Selected image for GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD

GIGABYTE Монитор Gaming G32QC A 32" VA, QHD

AНАНАС ШОП
30.855 ДЕНЗаштеда 13.365 ДЕН
17.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

GigaByte Монитор Gaming G32QC A, 31.5" VA 1500R, QHD 2560 x 1440 at 165 Hz, 16:9 AR, VA Edge-type, Non-Glare, Contrast 3000:1, 1ms, 350 cd/m2,93% DCI-P3/121% sRGB, 178(V)/178(H), HDMIx2, DPx1 (1.2), USB 3.0x2, 3Y

• Бренд GIGABYTE
MPNG32QC
UPC0889523020982
• Модел GIGABYTE G32QC

• Главни карактеристики на производот
• Осветленост 350 cd/m²
• Видео влезови Дисплеј порта, HDMI стандард
• Најпогоден за игри
• Дисплеј TypeVA LCD
• Боја Црна
• Време на одговор 1 ms
• Стапка на освежување 165 Hz
• Сооднос на контраст 3000:1
• Карактеристики закривен екран, широк екран, адаптивна синхронизација, монтирање на ѕид, USB центар, анти-отсјај
• Големина на екранот 32 "
• Сооднос 16:9
• Максимална резолуција 2560 x 1440
• Димензии
Должина на 28"
Висина на 4,05"
Ширина на 16,7"

Спецификации

Бренд
Gigabyte

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Играње
Да
Дијагонала на екранот
32"
Резолуција на екранот
2560 x 1440 (QHD/WQHD)

Ананас ID

Шифра на производот
K40XZOLEUQ

EAN /   код

EAN /   код
ANJ7QOY7QY
30.855 ДЕНЗаштеда 13.365 ДЕН
17.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

GigaByte Монитор Gaming G32QC A, 31.5" VA 1500R, QHD 2560 x 1440 at 165 Hz, 16:9 AR, VA Edge-type, Non-Glare, Contrast 3000:1, 1ms, 350 cd/m2,93% DCI-P3/121% sRGB, 178(V)/178(H), HDMIx2, DPx1 (1.2), USB 3.0x2, 3Y

• Бренд GIGABYTE
MPNG32QC
UPC0889523020982
• Модел GIGABYTE G32QC

• Главни карактеристики на производот
• Осветленост 350 cd/m²
• Видео влезови Дисплеј порта, HDMI стандард
• Најпогоден за игри
• Дисплеј TypeVA LCD
• Боја Црна
• Време на одговор 1 ms
• Стапка на освежување 165 Hz
• Сооднос на контраст 3000:1
• Карактеристики закривен екран, широк екран, адаптивна синхронизација, монтирање на ѕид, USB центар, анти-отсјај
• Големина на екранот 32 "
• Сооднос 16:9
• Максимална резолуција 2560 x 1440
• Димензии
Должина на 28"
Висина на 4,05"
Ширина на 16,7"

Спецификации

Бренд
Gigabyte

Тежина и димензии

Тежина
4.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Играње
Да
Дијагонала на екранот
32"
Резолуција на екранот
2560 x 1440 (QHD/WQHD)

Ананас ID

Шифра на производот
K40XZOLEUQ

EAN /   код

EAN /   код
ANJ7QOY7QY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.