Selected image for GORENJE Цедалка CJ 100 HE 100W

GORENJE Цедалка CJ 100 HE 100W

River Soft
2.690 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Соковник - Цитрус преса GORENJE
Боја: Инокс
Мокност:100 W
Број на наставки за цедење: 2
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Нето тежина: 1,9 kg
Бруто тежина: 2,4 kg

Спецификации

Бренд
GORENJE

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg
Тежина
1.9 kg

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
100 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Може да се мие во машина за садови
Да

Ананас ID

Шифра на производот
Q6PE23J0EX

EAN /   код

EAN /   код
ANDHTG02N4
2.690 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Соковник - Цитрус преса GORENJE
Боја: Инокс
Мокност:100 W
Број на наставки за цедење: 2
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Нето тежина: 1,9 kg
Бруто тежина: 2,4 kg

Спецификации

Бренд
GORENJE

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg
Тежина
1.9 kg

Дизајн

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
100 W

Карактеристики

Едноставно чистење
Да
Може да се мие во машина за садови
Да

Ананас ID

Шифра на производот
Q6PE23J0EX

EAN /   код

EAN /   код
ANDHTG02N4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.