Slike HISENSE Клима инвертер CA50XS1A EASY SMART
Slike HISENSE Клима инвертер CA50XS1A EASY SMART

HISENSE Клима инвертер CA50XS1A EASY SMART

Климатизер МК
42.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
36.990ДЕН
Понудата важи од 07/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.0~6.0)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.6~6.25)
Потрошувачка ладење (w) 1540(260~2300)
Потрошувачка греење (w) 1550(350~2300)
Проток на воздух: 880 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 6.1 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 890 x 300 x 220 mm
Филтри: ION. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
TYT9AM8W2T

EAN /   код

EAN /   код
ANLS5T9DZQ
42.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
36.990ДЕН
Понудата важи од 07/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.0~6.0)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.6~6.25)
Потрошувачка ладење (w) 1540(260~2300)
Потрошувачка греење (w) 1550(350~2300)
Проток на воздух: 880 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 6.1 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 890 x 300 x 220 mm
Филтри: ION. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
TYT9AM8W2T

EAN /   код

EAN /   код
ANLS5T9DZQ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.