Slike HISENSE Клима инвертер CA70BT1A EASY SMART
Slike HISENSE Клима инвертер CA70BT1A EASY SMART

HISENSE Клима инвертер CA70BT1A EASY SMART

Климатизер МК
55.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 6.50(1.6~7.2)
Капацитет на греење (kw) 7.1(1.8~7.3)
Потрошувачка ладење (w) 2060(420~2760)
Потрошувачка греење (w) 2150(395~2700)
Проток на воздух: 1100 m³
Одвлажнување(L): 2.2
SEER / SCOP: 6.2 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 860 x 667 x 310 mm
Димензии внатрешна единица: 998 x 325 x 225 mm
Филтри: ION. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
7500 W

Ананас ID

Шифра на производот
DYT9A1WHZR

EAN /   код

EAN /   код
ANSS5T9Q91
55.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 6.50(1.6~7.2)
Капацитет на греење (kw) 7.1(1.8~7.3)
Потрошувачка ладење (w) 2060(420~2760)
Потрошувачка греење (w) 2150(395~2700)
Проток на воздух: 1100 m³
Одвлажнување(L): 2.2
SEER / SCOP: 6.2 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 50~60m²
Грејач во надворешна единица: Не
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 860 x 667 x 310 mm
Димензии внатрешна единица: 998 x 325 x 225 mm
Филтри: ION. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
7500 W

Ананас ID

Шифра на производот
DYT9A1WHZR

EAN /   код

EAN /   код
ANSS5T9Q91
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.