Slike HISENSE Клима инвертер KB50XS1E WINGS PRO
Ново
Slike HISENSE Клима инвертер KB50XS1E WINGS PRO
Ново

HISENSE Клима инвертер KB50XS1E WINGS PRO

Климатизер МК
47.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
45.990ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.0~6.0)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.6~6.25)
Потрошувачка ладење (w) 1540(260~2300)
Потрошувачка греење (w) 1550(350~2300)
Проток на воздух: 880 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 6.1 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 943 x 300 x 245 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
P2E51YWCA6

EAN /   код

EAN /   код
AND9G31FXB
47.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
45.990ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.00(1.0~6.0)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.6~6.25)
Потрошувачка ладење (w) 1540(260~2300)
Потрошувачка греење (w) 1550(350~2300)
Проток на воздух: 880 m³
Одвлажнување(L): 2
SEER / SCOP: 6.1 / 4
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 943 x 300 x 245 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
P2E51YWCA6

EAN /   код

EAN /   код
AND9G31FXB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.