Slike HISENSE Клима инвертер QG35XV0E ENERGY PRO plus
Slike HISENSE Клима инвертер QG35XV0E ENERGY PRO plus

HISENSE Клима инвертер QG35XV0E ENERGY PRO plus

Климатизер МК
49.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.50(1.00~4.4)
Капацитет на греење (kw) 4.20(1.6~4.48)
Потрошувачка ладење (w) 790(180~900)
Потрошувачка греење (w) 980(300~1280)
Проток на воздух: 580 m³
Одвлажнување(L): 1
SEER / SCOP: 8.5 / 5.1
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 835 x 305 x 198 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
HWT9ATVP1A

EAN /   код

EAN /   код
AND16T9M4G
49.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 3.50(1.00~4.4)
Капацитет на греење (kw) 4.20(1.6~4.48)
Потрошувачка ладење (w) 790(180~900)
Потрошувачка греење (w) 980(300~1280)
Проток на воздух: 580 m³
Одвлажнување(L): 1
SEER / SCOP: 8.5 / 5.1
Работна температура: -20°C ~+50°C
Препорачана површина: 30~40m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 810 x 585 x 280 mm
Димензии внатрешна единица: 835 x 305 x 198 mm
Филтри: HI-NANO.ION.. Ц-ВИТ. КАТЕЧИН. БИО ФИЛТЕР

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
3500 W

Ананас ID

Шифра на производот
HWT9ATVP1A

EAN /   код

EAN /   код
AND16T9M4G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.