0 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
1 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
2 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
3 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
4 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
5 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
6 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
7 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
8 thumbnail image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна
Selected image for Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна

Hisense TV 65E7KQ 65", Smart, QLED, 4K, UHD, црна

Ananas direct badge iconбрзо
43.000 ДЕНЗаштеда 9.010 ДЕН
33.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 5700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Quantum Strong дава можност да се видат милијарди нови нијанси на неверојатно импресивни нивоа на осветленост. Благодарение на технологиите Dolby Vision, HDR 10+ декодирање и HLG, овој телевизор обезбедува оригинална содржина со подобри и посветли детали. Dolby Atmos испорачува неверојатно реалистичен звук. Режим на игра плус режим - 60 Hz VRR & ALLM за непречено и без стрес искуство со игри.

Спецификации:
• Дијагонала на екранот: 65" (165,1 cm)
• Резолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
• Технологија: QLED
• Осветлување: 300 nits
• Технологија на задно осветлување: DLED
• Smart TV
• Карактеристики на паметниот телевизор: споделување екран
• Споделување содржина: DMP/DMR
• Поддршка за Airplay 2
• App Store
• Центар за игри
• Нетфликс
• DAZN
• YouTube
• Prime Video
• RLAXX
• Deezer
• Plex
• ЕОН
• AccuWeather
• Hungama Play
• VIDAA Art
• Дизни+
• VIDAA Free
• Оперативен систем: VIDAA
• Процесор: Quad Core
• Стандарден контраст: 3200:1
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Агол на гледање (H°/V°): 178°/178°
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2
• Аналоген тјунер
• ПВР
• Слика: Технологија на Quantum Dot
• Висок динамички опсег (HDR)
• HDR
• HDR10+ декодирање
• 4K HDR потопно
• HGL
• Dolby Vision
• Подобрување на јасност: зголемување на резолуцијата до Ultra HD
• 3D дигитален филтер
• Намалување на шумот на сликата
• MPEG намалување на шумот

Звук:
• Излезен звук: 2 x 10 W
• Dolby Atmos
• DTS Virtual X декодирање
• Кориснички еквилајзер
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)

Формати за репродукција:
• Аудио формати: OPUS, WAV, AAC, MPEG, WMA, FLAC, MP3
• Видео формати: HEVC, AVI, MPEG, MKV, WEBM, MP4, FLV, TS, AVC, WMV, MOV
• Формати на слики: BMP, JPEG, GIF, PNG

Врски и врски:
• Bluetooth
• Опис за безжична врска: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G
• LAN врска
• HDMI порта: 3
• USB 2.0 порта: 2
• CI+
• Аудио L/D влез
• Излез за слушалки
• Композитен AV влез
• SPDIF (дигитален оптички аудио излез)
• 2 x RF тјунер
• порта RJ45

Дополнителни функции:
• Родителска контрола
• Функција Time Shift

Димензии со штанд:
• ШxВxД: 145,2 x 89,6 x 30 cm
• Тежина со држач: 16,7 kg
• Димензии VESA: 400 x 300

Спецификации

Бренд
Hisense

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
400х300
Дијагонала на екранот
65"
Тип на екран
QLED
Резолуција на екранот
3840 x 2160 (4K UHD)

Ананас ID

Шифра на производот
SUM0QOSHSO

EAN /   код

EAN /   код
6942147492055
43.000 ДЕНЗаштеда 9.010 ДЕН
33.990ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 5700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Quantum Strong дава можност да се видат милијарди нови нијанси на неверојатно импресивни нивоа на осветленост. Благодарение на технологиите Dolby Vision, HDR 10+ декодирање и HLG, овој телевизор обезбедува оригинална содржина со подобри и посветли детали. Dolby Atmos испорачува неверојатно реалистичен звук. Режим на игра плус режим - 60 Hz VRR & ALLM за непречено и без стрес искуство со игри.

Спецификации:
• Дијагонала на екранот: 65" (165,1 cm)
• Резолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
• Технологија: QLED
• Осветлување: 300 nits
• Технологија на задно осветлување: DLED
• Smart TV
• Карактеристики на паметниот телевизор: споделување екран
• Споделување содржина: DMP/DMR
• Поддршка за Airplay 2
• App Store
• Центар за игри
• Нетфликс
• DAZN
• YouTube
• Prime Video
• RLAXX
• Deezer
• Plex
• ЕОН
• AccuWeather
• Hungama Play
• VIDAA Art
• Дизни+
• VIDAA Free
• Оперативен систем: VIDAA
• Процесор: Quad Core
• Стандарден контраст: 3200:1
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Агол на гледање (H°/V°): 178°/178°
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2
• Аналоген тјунер
• ПВР
• Слика: Технологија на Quantum Dot
• Висок динамички опсег (HDR)
• HDR
• HDR10+ декодирање
• 4K HDR потопно
• HGL
• Dolby Vision
• Подобрување на јасност: зголемување на резолуцијата до Ultra HD
• 3D дигитален филтер
• Намалување на шумот на сликата
• MPEG намалување на шумот

Звук:
• Излезен звук: 2 x 10 W
• Dolby Atmos
• DTS Virtual X декодирање
• Кориснички еквилајзер
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)

Формати за репродукција:
• Аудио формати: OPUS, WAV, AAC, MPEG, WMA, FLAC, MP3
• Видео формати: HEVC, AVI, MPEG, MKV, WEBM, MP4, FLV, TS, AVC, WMV, MOV
• Формати на слики: BMP, JPEG, GIF, PNG

Врски и врски:
• Bluetooth
• Опис за безжична врска: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G
• LAN врска
• HDMI порта: 3
• USB 2.0 порта: 2
• CI+
• Аудио L/D влез
• Излез за слушалки
• Композитен AV влез
• SPDIF (дигитален оптички аудио излез)
• 2 x RF тјунер
• порта RJ45

Дополнителни функции:
• Родителска контрола
• Функција Time Shift

Димензии со штанд:
• ШxВxД: 145,2 x 89,6 x 30 cm
• Тежина со држач: 16,7 kg
• Димензии VESA: 400 x 300

Спецификации

Бренд
Hisense

Тежина и димензии

Тежина
31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
VESA стандард за монтирање на интерфејс
400х300
Дијагонала на екранот
65"
Тип на екран
QLED
Резолуција на екранот
3840 x 2160 (4K UHD)

Ананас ID

Шифра на производот
SUM0QOSHSO

EAN /   код

EAN /   код
6942147492055
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.