0 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
1 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
2 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
3 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
4 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
5 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
6 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
7 thumbnail image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели
Selected image for HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели

HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
1.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
K9CWF4ZEDH

EAN /   код

EAN /   код
5715454011841
2.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
1.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Детски ракометни чевли Aeroteam III JR LC бели

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
K9CWF4ZEDH

EAN /   код

EAN /   код
5715454011841
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.