Selected image for HUMMEL Маица HMLLEGACY

HUMMEL Маица HMLLEGACY

1.199ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ZYN2AGR9T5

EAN /   код

EAN /   код
5700499088958
1.199ДЕН

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ZYN2AGR9T5

EAN /   код

EAN /   код
5700499088958
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.