Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLTE BASE WOVEN

HUMMEL Шорцеви HMLTE BASE WOVEN

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 1.249 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Антрацит

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
8WN2AEEXDJ

EAN /   код

EAN /   код
5700499008833
2.499 ДЕНЗаштеда 1.249 ДЕН
1.250ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
8WN2AEEXDJ

EAN /   код

EAN /   код
5700499008833
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.