Selected image for ICT Полнач Адаптер 12v / 2a / 5,5 X 2,5

ICT Полнач Адаптер 12v / 2a / 5,5 X 2,5

King Soft
350ДЕН

Опис на производот

Влезен напон: AC 200-240v / 50-60Hz
Излезен напон: 12v DC
Излезна струја: 2A
Излезна моќност: 24W
Должина на кабел: 1.2м
Тип на конектор: 5,5 x 2,5mm

Спецификации

Бренд
ICT

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Моќност на моторот
24 W

Ананас ID

Шифра на производот
SBDW61VF9T

EAN /   код

EAN /   код
ANASRN4QFO
350ДЕН

Опис на производот

Влезен напон: AC 200-240v / 50-60Hz
Излезен напон: 12v DC
Излезна струја: 2A
Излезна моќност: 24W
Должина на кабел: 1.2м
Тип на конектор: 5,5 x 2,5mm

Спецификации

Бренд
ICT

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Моќност на моторот
24 W

Ананас ID

Шифра на производот
SBDW61VF9T

EAN /   код

EAN /   код
ANASRN4QFO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.