0 thumbnail image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
1 thumbnail image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
2 thumbnail image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
3 thumbnail image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
4 thumbnail image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
Selected image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
Selected image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
Selected image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
Selected image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm
Selected image for INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm

INTEX Софа на извлекување 2,03 x 2,24 x 66cm

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.500 ДЕНЗаштеда 2.167 ДЕН
3.333ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Карактеристики:

 • Темно сива кадифена површина
 • Наменет е за внатрешна употреба
 •  Димензии: 203x224x66 cm
 •  Вентил 2 во 1 со широк отвор за брзо надувување и дефлација
 • Се пакува за лесно складирање
 •  Држач за стакло за освежување
 • Материјал: ПВЦ, вискоза
 • Удобни потпирачи за раце и грб

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
68.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ, Вискоза
Други карактеристики
Држач за чаши: Да Број на држачи за чаши: 2 Висина [mm]: 660 Ширина [mm]: 2030

Ананас ID

Шифра на производот
1C0XLLHEMM

EAN /   код

EAN /   код
6941057417431
5.500 ДЕНЗаштеда 2.167 ДЕН
3.333ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Темно сива кадифена површина
 • Наменет е за внатрешна употреба
 •  Димензии: 203x224x66 cm
 •  Вентил 2 во 1 со широк отвор за брзо надувување и дефлација
 • Се пакува за лесно складирање
 •  Држач за стакло за освежување
 • Материјал: ПВЦ, вискоза
 • Удобни потпирачи за раце и грб

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
68.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ, Вискоза
Други карактеристики
Држач за чаши: Да Број на држачи за чаши: 2 Висина [mm]: 660 Ширина [mm]: 2030

Ананас ID

Шифра на производот
1C0XLLHEMM

EAN /   код

EAN /   код
6941057417431
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.