Selected image for ISKRA Електрично решо

ISKRA Електрично решо

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

 • Напон: 220-240V~50/60Hz
 • Моќност на електричните плочи 2500 W максимум : голема плоча: 1500 W (185 mm), мала плоча: 1000 W (155 mm)
 • Рачки за носење
 • Индикатор светло
 • Поставување на температура: 1-5 нивоа
 • Димензија на кутија (в mm): 530 (д) x 80 (ш) x 275 (в)
 • Нето тежина : 3,1 kg
 • Бруто тежина : 3,4 kg
 • Гаранција 24 месеци

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
3.14 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
S6W07E5FBL

EAN /   код

EAN /   код
3830076852558
2.990 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • Напон: 220-240V~50/60Hz
 • Моќност на електричните плочи 2500 W максимум : голема плоча: 1500 W (185 mm), мала плоча: 1000 W (155 mm)
 • Рачки за носење
 • Индикатор светло
 • Поставување на температура: 1-5 нивоа
 • Димензија на кутија (в mm): 530 (д) x 80 (ш) x 275 (в)
 • Нето тежина : 3,1 kg
 • Бруто тежина : 3,4 kg
 • Гаранција 24 месеци

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
3.14 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
S6W07E5FBL

EAN /   код

EAN /   код
3830076852558
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.