0 thumbnail image for ISKRA Електропневматска дупчалка 800 W Z1C-ZT3-26
1 thumbnail image for ISKRA Електропневматска дупчалка 800 W Z1C-ZT3-26
Selected image for ISKRA Електропневматска дупчалка 800 W Z1C-ZT3-26
Selected image for ISKRA Електропневматска дупчалка 800 W Z1C-ZT3-26

ISKRA Електропневматска дупчалка 800 W Z1C-ZT3-26

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.999 ДЕНЗаштеда 1.809 ДЕН
4.190ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

 • ISKRA Електропневматска дупчалка 850W Z1C-DL05-26.
 • Напојување: 230 V~ / 50 Hz.
 • Моќност: 800 W.
 • Моќност на удар: 2,8 Ј.
 • Број на потези: 0-5300 потези/мин-1.
 • Вртежи 0-1200 вртежи/мин-1. Чак макс 26 mm.
 • Капацитет на дупчење 30 mm (дрво), 13 mm (метал), 26 mm (бетон).
 • Должина на кабел: 1,8 m.
 • Додатоци 2 x длето, 3 x дупчалка, капак за прав, мерач за длабочина, дополнителна рачка, куќиште.
 • Глава за стегање    26 mm макс.  (дијаметар)
 • SDS плус систем за дупчење
 • Мека гумена рачка
 • Контрола на брзината
 • Две насоки на дупчење: лево/десно

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
5.25 kg
Тежина
5.25 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип
Електроневматска вежба

Изведба

Ширина на чашката (макс.)
2.6 cm

Карактеристики

Други карактеристики
Udarna bušilica

Моќ

Излезна моќност
800 W

Ананас ID

Шифра на производот
7UZJE2Y8SM

EAN /   код

EAN /   код
3830042564812
5.999 ДЕНЗаштеда 1.809 ДЕН
4.190ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • ISKRA Електропневматска дупчалка 850W Z1C-DL05-26.
 • Напојување: 230 V~ / 50 Hz.
 • Моќност: 800 W.
 • Моќност на удар: 2,8 Ј.
 • Број на потези: 0-5300 потези/мин-1.
 • Вртежи 0-1200 вртежи/мин-1. Чак макс 26 mm.
 • Капацитет на дупчење 30 mm (дрво), 13 mm (метал), 26 mm (бетон).
 • Должина на кабел: 1,8 m.
 • Додатоци 2 x длето, 3 x дупчалка, капак за прав, мерач за длабочина, дополнителна рачка, куќиште.
 • Глава за стегање    26 mm макс.  (дијаметар)
 • SDS плус систем за дупчење
 • Мека гумена рачка
 • Контрола на брзината
 • Две насоки на дупчење: лево/десно

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
5.25 kg
Тежина
5.25 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип
Електроневматска вежба

Изведба

Ширина на чашката (макс.)
2.6 cm

Карактеристики

Други карактеристики
Udarna bušilica

Моќ

Излезна моќност
800 W

Ананас ID

Шифра на производот
7UZJE2Y8SM

EAN /   код

EAN /   код
3830042564812
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.