0 thumbnail image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг
1 thumbnail image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг
2 thumbnail image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг
Selected image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг
Selected image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг
Selected image for JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг

JOIE Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Logan до 9кг

ЕНЦИ МЕНЦИ
14.490ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Нишалка која се движи од страна во страна, се лизга напред назад или ги комбинира двете движења за повеќе можности
Седиштето се вади од нишалката, како компактен релаксатор кога се користи извадено од рамката
Рачка за носење за едноставно кревање на релаксаторот
Седиштето ротира за 90°, за промена на правецот на движење
Прилагодување на наслонот во 3 позиции
Седиште во овална форма, со навлака која се вади за перење и дополнително перниче за главчето
5 звуци од природата и 5 приспивни песни
Смирувачка вибрација
Пречка со две плишани играчки
Работи со адаптер за во струја или со батерии
Заштитни каиши со меки перничиња
Ногарките се вртат за да го запрат движењето на релаксаторот
Од раѓање до 9кг

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
13.4 kg
Ширина
11.2 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
SJ3LZGJ4L0

EAN /   код

EAN /   код
ANLPMWYIOE
14.490ДЕН

Опис на производот

Нишалка која се движи од страна во страна, се лизга напред назад или ги комбинира двете движења за повеќе можности
Седиштето се вади од нишалката, како компактен релаксатор кога се користи извадено од рамката
Рачка за носење за едноставно кревање на релаксаторот
Седиштето ротира за 90°, за промена на правецот на движење
Прилагодување на наслонот во 3 позиции
Седиште во овална форма, со навлака која се вади за перење и дополнително перниче за главчето
5 звуци од природата и 5 приспивни песни
Смирувачка вибрација
Пречка со две плишани играчки
Работи со адаптер за во струја или со батерии
Заштитни каиши со меки перничиња
Ногарките се вртат за да го запрат движењето на релаксаторот
Од раѓање до 9кг

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
13.4 kg
Ширина
11.2 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
SJ3LZGJ4L0

EAN /   код

EAN /   код
ANLPMWYIOE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.