0 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
1 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
2 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
3 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
4 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
5 thumbnail image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046
Selected image for KAPPA Детски машки патики 243046

KAPPA Детски машки патики 243046

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

GSB-Lifestyle длабоки патики за момчиња

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Маслинеста
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
XXNDKCXL62

EAN /   код

EAN /   код
4066585087719
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

GSB-Lifestyle длабоки патики за момчиња

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Маслинеста
Сезона
Пролет-Есен
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
XXNDKCXL62

EAN /   код

EAN /   код
4066585087719
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.