0 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
1 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
2 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
3 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
4 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
5 thumbnail image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви
Selected image for KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви

KAPPA Детски женски патики LOGO MASERTA KID розеви

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

KAPPA Патики за девојки LOGO MASERTA KID розево

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
2RBDKIZ9FS

EAN /   код

EAN /   код
8054936746930
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Патики за девојки LOGO MASERTA KID розево

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
2RBDKIZ9FS

EAN /   код

EAN /   код
8054936746930
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.