0 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
1 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
2 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
3 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
4 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
5 thumbnail image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни
Selected image for KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни

KAPPA Машки зимски чевли Manaken црни

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

GSB-Lifestyle машки зимски чевли

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
9H6OVR90HR

EAN /   код

EAN /   код
8054087715557
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

GSB-Lifestyle машки зимски чевли

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
9H6OVR90HR

EAN /   код

EAN /   код
8054087715557
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.