0 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
1 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
2 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
3 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
4 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
5 thumbnail image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево
Selected image for KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево

KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
DEQDKB38KR

EAN /   код

EAN /   код
4066585211305
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Патики за девојки 260782GCK RAVE GC K розево

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
DEQDKB38KR

EAN /   код

EAN /   код
4066585211305
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.