Selected image for KAPPA Женска спортска јакна Лого Avera 303ZLM0-005 црна

KAPPA Женска спортска јакна Лого Avera 303ZLM0-005 црна

D Sport
4.799 ДЕНЗаштеда 1.920 ДЕН
2.879ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Женска спортска јакна Logo Avera 303Zlm0-005 црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
6USMVVFMQT

EAN /   код

EAN /   код
8034019598359
4.799 ДЕНЗаштеда 1.920 ДЕН
2.879ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Женска спортска јакна Logo Avera 303Zlm0-005 црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
6USMVVFMQT

EAN /   код

EAN /   код
8034019598359
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.