Slike LAMART Четка за премачкување на месо на скара LT 5023
Slike LAMART Четка за премачкување на месо на скара LT 5023

LAMART Четка за премачкување на месо на скара LT 5023

АНАНАС ШОП
343ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 39 cm
Материјал челик/пластика/силикон
За љубители на скара
Мека дршка за удобна работа
Кука за закачување
Силиконот не загорува

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4WCNF9EM2P

EAN /   код

EAN /   код
AN2EK5FBIP
343ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 39 cm
Материјал челик/пластика/силикон
За љубители на скара
Мека дршка за удобна работа
Кука за закачување
Силиконот не загорува

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4WCNF9EM2P

EAN /   код

EAN /   код
AN2EK5FBIP

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.