Slike LAMART Четка за скара LT 5024
Slike LAMART Четка за скара LT 5024

LAMART Четка за скара LT 5024

АНАНАС ШОП
422ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 39 cm
Материјал челик/пластика
Четка од челични „влакна“, нерѓосувачка стругалка
Мека дршка за удобна работа
Со кука за закачување

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4ECNFGY7CV

EAN /   код

EAN /   код
AN6EK5FSI0
422ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 39 cm
Материјал челик/пластика
Четка од челични „влакна“, нерѓосувачка стругалка
Мека дршка за удобна работа
Со кука за закачување

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4ECNFGY7CV

EAN /   код

EAN /   код
AN6EK5FSI0

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.