Slike LAMART Маша за скара LT 5027
Slike LAMART Маша за скара LT 5027

LAMART Маша за скара LT 5027

АНАНАС ШОП
470ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 40 cm
Материјал челик/пластика
За љубители на скара
Мека дршка за удобна работа
Со кука за закачување

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JECNFBZIQG

EAN /   код

EAN /   код
ANLEK5FGTN
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Должина 40 cm
Материјал челик/пластика
За љубители на скара
Мека дршка за удобна работа
Со кука за закачување

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JECNFBZIQG

EAN /   код

EAN /   код
ANLEK5FGTN

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.