Slike LAMART Ракавица за скара LT 5029
Slike LAMART Ракавица за скара LT 5029

LAMART Ракавица за скара LT 5029

АНАНАС ШОП
484ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии 34 cm
Материјал силикон
За љубители на скара
Нелизгачка силиконска ракавица со долг ракав за заштита на раката при правење скара
Со отвор за закаќување
Лесна за одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MKCNF8HC6M

EAN /   код

EAN /   код
ANPEK5FR91
484ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии 34 cm
Материјал силикон
За љубители на скара
Нелизгачка силиконска ракавица со долг ракав за заштита на раката при правење скара
Со отвор за закаќување
Лесна за одржување и чистење

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
MKCNF8HC6M

EAN /   код

EAN /   код
ANPEK5FR91
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.