0 thumbnail image for LUXELL Air Fryer 5.5l Розев
1 thumbnail image for LUXELL Air Fryer 5.5l Розев
Selected image for LUXELL Air Fryer 5.5l Розев
Selected image for LUXELL Air Fryer 5.5l Розев

LUXELL Air Fryer 5.5l Розев

AНАНАС ШОП
4.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Гответе брзо и заштедете време со моќно загревање

Карактеристики:

 • Голем волумен за готвење 5,5l
 • Автоматско исклучување со тајмер од 60 минути
 • Прилагодлива температура од 80-200 степени
 • Кошница за брзо готвење со 3D циркулација на топол воздух
 • Функција за одмрзнување
 • Mоќност 1500W
 • Нерѓосувачки челик

 

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Технички детали

Боја на производот
Розева
Моќ
1500W

Ананас ID

Шифра на производот
TRX9YXWDCC

EAN /   код

EAN /   код
ANVKH7YQKB
4.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Гответе брзо и заштедете време со моќно загревање

Карактеристики:

 • Голем волумен за готвење 5,5l
 • Автоматско исклучување со тајмер од 60 минути
 • Прилагодлива температура од 80-200 степени
 • Кошница за брзо готвење со 3D циркулација на топол воздух
 • Функција за одмрзнување
 • Mоќност 1500W
 • Нерѓосувачки челик

 

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Технички детали

Боја на производот
Розева
Моќ
1500W

Ананас ID

Шифра на производот
TRX9YXWDCC

EAN /   код

EAN /   код
ANVKH7YQKB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.