Selected image for LUXELL Аспиратор DA6 830 CAM Бела

LUXELL Аспиратор DA6 830 CAM Бела

AНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Луксел Аспиратор Стакло

Моќност на вшмукување: 650 m3/h
3 Нивоа на брзина
Ротари Контрола
Лед светилка
Боја: Бела
Стаклени Панели
Моќност: 140 W
Димензи: 60 x 46 x 36,5

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
9.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LAOAICUS99

EAN /   код

EAN /   код
8694740300258
4.000 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Луксел Аспиратор Стакло

Моќност на вшмукување: 650 m3/h
3 Нивоа на брзина
Ротари Контрола
Лед светилка
Боја: Бела
Стаклени Панели
Моќност: 140 W
Димензи: 60 x 46 x 36,5

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
9.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LAOAICUS99

EAN /   код

EAN /   код
8694740300258
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.