Selected image for LUXELL Аспиратор DA6-835 BLACK

LUXELL Аспиратор DA6-835 BLACK

AНАНАС ШОП
4.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќност на вшмукување: 650 m3/h
3 Нивоа на брзина
Контрола на допир, далечинско управување
Лед светилка
Боја: Црна
Стаклени Панели
Моќност: 140 W
Димензи: 60 x 46 x 36,5

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
9.45 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SDOAIAZ33K

EAN /   код

EAN /   код
8694740311278
4.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност на вшмукување: 650 m3/h
3 Нивоа на брзина
Контрола на допир, далечинско управување
Лед светилка
Боја: Црна
Стаклени Панели
Моќност: 140 W
Димензи: 60 x 46 x 36,5

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
9.45 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SDOAIAZ33K

EAN /   код

EAN /   код
8694740311278
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.