Selected image for LUXELL Аспиратор DS6-905 BLACK

LUXELL Аспиратор DS6-905 BLACK

AНАНАС ШОП
3.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Луксел Црн Аспиратор

Моќност на вшмукување: 250 m3/h
2 Нивоа на брзина
Контрола на копче
Лед светилка
Боја: Црна
Моќност: 90 W
Димензи: 60 x 48 x 15

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
6.15 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5BOAI7IRQJ

EAN /   код

EAN /   код
8694740211004
3.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Луксел Црн Аспиратор

Моќност на вшмукување: 250 m3/h
2 Нивоа на брзина
Контрола на копче
Лед светилка
Боја: Црна
Моќност: 90 W
Димензи: 60 x 48 x 15

Спецификации

Бренд
Luxell

Тежина и димензии

Тежина
6.15 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5BOAI7IRQJ

EAN /   код

EAN /   код
8694740211004
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.