0 thumbnail image for MAKITA Аголна брусилица 9558HNRG сина
1 thumbnail image for MAKITA Аголна брусилица 9558HNRG сина
Selected image for MAKITA Аголна брусилица 9558HNRG сина
Selected image for MAKITA Аголна брусилица 9558HNRG сина

MAKITA Аголна брусилица 9558HNRG сина

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.999 ДЕНЗаштеда 1.509 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

• Континуирана влезна моќност: 840W
• Број на вртежи: 11.000 min-1
• Големина на поврзување: M14
• Внатрешен дијаметар (Ø): 22,23mm
• Дијаметар на диск за мелење (Ø): 125mm

Спецификации

Бренд
Makita

Тежина и димензии

Тежина
3.01 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина
Тип
Аголна мелница 9558HNRG

Изведба

Дијаметар на дискот
44693 cm

Карактеристики

Земја на потекло
Романија

Моќ

Влезна моќност
840 W

Ананас ID

Шифра на производот
04OY7IJSCQ

EAN /   код

EAN /   код
088381808828
5.999 ДЕНЗаштеда 1.509 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Континуирана влезна моќност: 840W
• Број на вртежи: 11.000 min-1
• Големина на поврзување: M14
• Внатрешен дијаметар (Ø): 22,23mm
• Дијаметар на диск за мелење (Ø): 125mm

Спецификации

Бренд
Makita

Тежина и димензии

Тежина
3.01 kg

Технички детали

Боја на производот
Сина
Тип
Аголна мелница 9558HNRG

Изведба

Дијаметар на дискот
44693 cm

Карактеристики

Земја на потекло
Романија

Моќ

Влезна моќност
840 W

Ананас ID

Шифра на производот
04OY7IJSCQ

EAN /   код

EAN /   код
088381808828
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.