0 thumbnail image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
1 thumbnail image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
2 thumbnail image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
3 thumbnail image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
4 thumbnail image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
Selected image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
Selected image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
Selected image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
Selected image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b
Selected image for MAX Тостер сендвич и грил gts55b

MAX Тостер сендвич и грил gts55b

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.719 ДЕНЗаштеда 1.029 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќност: 2000 W
Температурни нивоа: 5
Отстранливи грил плочи
Ширина на зоната за печење: 34х24cm
Се отвора до 180⁰ како скара
Променлив зглоб
Прилагодлив термостат
Индикатор за вклучено и спремно

Спецификации

Бренд
Max

Тежина и димензии

Тежина
1.81 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F3WRC1PGDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGKX9HYCY
2.719 ДЕНЗаштеда 1.029 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќност: 2000 W
Температурни нивоа: 5
Отстранливи грил плочи
Ширина на зоната за печење: 34х24cm
Се отвора до 180⁰ како скара
Променлив зглоб
Прилагодлив термостат
Индикатор за вклучено и спремно

Спецификации

Бренд
Max

Тежина и димензии

Тежина
1.81 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
F3WRC1PGDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGKX9HYCY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.